PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049650}

Ucieczka ze zwierzowersum

Combat Wombat: Back 2 Back
4,1 101
ocen
4,1 10 1 101
Ucieczka ze zwierzowersum
powrót do forum filmu Ucieczka ze zwierzowersum

Ogólnie zgadam się że przegadany, ze słabą fabułą, do tego moim zdaniem kiepska animacja no i faktycznie nie dla dzieci jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe i moralne.
Ale podobało mi się kilka nawiązań do filmowych/serialowych wydarzeń. Pan Kameleon (gej do którego wrócimy później) ewidentnie stylizowany na typa od jabłek z Cupertino, kula ze sztuczna inteligencją to ewidentne nawiązanie do serialu Westworld, czipy w mózgach tak jakby The 100.
Wracając do kameleona, stylizacja na "Slave Jobs" wyszła całkiem nieźle :D
Nie rozumiem po co tylko na siłę wciskać w te wszystkie bajki wątki homo, to nie są tematy dla dzieci. Prędzej dla nastolatków..

SadisticManiac

A czemu nie? Też trochę się się zdziwiłam że taka odważna bajka pod względem dwóch tatow oraz tematu metaverse bo tematy wogole nie wyobrażalne w latach 90 - ale potem sobie przypomniałam ile jest w dzisiejszych czasach dzieci z dwoma mamami lub dwoma tatami i to jest fajne że też mogą poczuć się reprezentowane. A dzieci z mamą i tatą nie znają nienawiści lub nie widzą w miłości jednopłciowej nic złego dopóty to właśnie dorośli nie zasieją tego ziarnka. Także jeśli rodzic uczy dziecko że każda miłość jest ważna to dziecko nawet nie zauważy czy to była jedna mama czy dwóch tatów czy trzy ciotki wróżki. Ważne żeby kultywować miłość i szacunek do siebie na ziemi tak jak Jezus nam to pokazał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones