Xelia Mendes-Jones

5,3
1 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xelia Mendes-Jones

Jestem z Mazowsza, ale cieszy mnie, że Ślązacy jako niedoreprezentowana grupa społeczna doczekała się takiego stopnia inkluzywności w popkulturze, i to w dodatku w jednym z moich ulubionych uniwersów. Dzięki Hodd Toward i Jonathan Nolan, teraz liczymy na Bydgoszcz

Deakon_Black

... poszukaj, może i rola pustej zbroi po Rycerzu jest do obsadzenia będziesz i ty dowartościowany i "doreprezentowany" jako mazowszańska grupa społeczna... tak na marginesie poczytaj definicję"grupy społecznej" , jakieś problemy z dzieciństwa dali ci łomot Ślązacy z kolegą... z Bydgoszczy ? :)

Deakon_Black

Musisz robić furorę na imprezach, ostatni raz tak się uśmiałem przy krojeniu chleba.

John_Shepard

Jak ty publicznie przyznajesz że śmiejesz się krojąc chleb to sam musisz robić niezłą furorę. Pozdrawiam.

Deakon_Black

Jest coś takiego jak sarkazm, zajrzyj sobie w internet, potem przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Wtedy może zrozumiesz.

John_Shepard

Na sarkazm odpowiada się sarkazmem. Gdyby Pan wiedział co to jest, to wiedziałby Pan kiedy ktoś go używa. Pozdrawiam.

Deakon_Black

No i nie zrozumiałeś. Współczuję rodzicom, że wydali takie chamidło na świat.

John_Shepard

Moi rodzice są innego zdania, to po pierwsze. Po drugie: co oni mają wspólnego z tym co ja jako dorosły człowiek opiniuję w internecie? Raptem czwarty komentarz z rzędu a typ już wywołuje moją matkę i ojca do tablicy. Szczyt sieciowego lamerstwa. Internet chyba was co po niektórych odzwyczaił od dostawania w pysk za źle dobierane słowa. Bo ja do twojej matki i ojca nic nie mam i to że wykazujesz się impertynencją na tyle dużą by mówić o moich to nie znaczy że ja będę mówić o twoich. Nie jesteśmy na tym samym poziomie. Skończyłem z tobą rozmowę.

Deakon_Black

Pokaż im swoje wpisy, dotyczące tej osoby, której nawet nie znasz, ciekawe czy będą tak samo śmieszkowali jak ty. Jeśli tak, to jednak nie będę im wspóczuł, tylko będzie mi ich po prostu żal, że zdołali wychować osobę, która ma w dupie stosunek do innego człowieka.

John_Shepard

Ty za to jesteś przykładem szacunku i tolerancji w internecie. Śmiać mi się chce. Żegnam.

Deakon_Black

xDDD Tak, rasizm i ogólny hejt w stronę LGBT trzeba piętnować i niszczyć na każdym kroku, bo nie wiem czy wiesz, ale podpowiem ci, bo pewnie rodzice Ci nie powiedzieli: to jest coś złego. Więc tak, leję na ciebie i nie mam żadnego szacunku i tolerancji do osób twojego pokroju.

John_Shepard

I tymi słowami dokładnie potwierdziłeś kim jesteś. Różnica polega na tym, że ja się nie ukrywam ze swoimi poglądami. Ty za to jesteś wilkiem w owczej skórze, który mówi o szacunku i tolerancji, ale gdy tylko napotyka opór, sięga po najniższe narzędzia erystyczne, inwektywy i wjazd na czyjąś rodzinę. Jeśli tacy ludzie jak ty mają reprezentować społeczność LGBT, to kontynuujcie proszę. Was nie trzeba wyjaśniać. Sami to robicie.

Deakon_Black

Nikogo nie reprezentuję xD To Ty napotkałeś opór z mojej strony chyba jednak xD Co fajnie było pocisnąć tej osobie tu na forum, chciałeś być śmieszny, super. Ale jak tylko ja pocisnąłem tobie, to już się wycofujesz. Widzisz, wcale tak fajnie nie jest? Szacunku i tolerancji zabrakło tobie, kiedy zakładałeś ten temat tu na forum. A ja cisnę bekę z takich małych człowieczków. Idź, bądź śmieszny dalej w swoim towarzystwie, albo udawaj, że jesteś.

John_Shepard

Jesteś naiwny mam znajomego co jest po tranzycji i nikt nie mówi o sobie powiedziałom to debilizm tego serialu i świata mediów.

Deakon_Black

Jak możesz znęcać się nad Shepardem, który ocalił naszą galaktykę? A tak swoją droga ładnie go wyjaśniłeś.

Pixihead

Shepard się pewnie w grobie przewraca jacy ludzie się jego nazwiskiem podpisują :D

Deakon_Black

Hehe dobre

Deakon_Black

Dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones